Grąžinimas

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

  • kokybiški maisto produktai, įskaitant maisto papildus, specialios paskirties maisto produktus;
  • kokybiški kosmetikos gaminiai;
  • kokybiškos medicinos priemonės;
  • visos kitos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ir pan.);
  • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kur grąžinti prekes?

  1. Pardavėjo buveinės adresu.
  2. Pirkėjui pageidaujant prekes grąžinti per kurjerį, grąžinimo sąlygos derinamos individualiai, pirkėjui kreipiantis į pardavėją elektroninio pašto adresu stada.baltics@stada.com.

Kaip grąžinti prekes ir atgauti pinigus?

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.stada.lt įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių grąžinimo formą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu stada.baltics@stada.comPo prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti nurodytais būdais kartu su pirkimo dokumentu.

Pardavėjas grąžina pirkėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių grąžinimo dienos, pervesdamas už prekes sumokėtą sumą į mokėtojo banko sąskaitą, iš kurios pirkėjas atsiskaitė už prekes.

Jeigu grąžinamos prekės buvo pristatytos per kurjerį, t. y. pirkėjas pasirinko prekių pristatymo būdą, kuris yra apmokestinamas papildomu paslaugos mokesčiu, pardavėjas turi teisę iš pirkėjui grąžinamos už prekes sumokėtos sumos išskaityti pardavėjo dėl prekių pristatymo patirtas išlaidas.